• ما همیشه برق داریم...
  • شرکت مهندسی زینر دارنده گواهی‌نامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت از SGS سوئیس
  • شرکت مهندسی زی‌‍-نر نماینده انحصاری یوپی‌اس Ablerex تایوان
  • شرکت مهندسی زی‌-نر نماینده رسمی یوپی‌اس و مبدل فرکانس‌های Riello ایتالیا
  • ما همیشه برق داریم...
  • شرکت مهندسی زی‌-نر دارنده گواهی‌نامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت (iSO 9001:2008) از SGS سوئیس
  • شرکت مهندسی زی‌‍-نر نماینده انحصاری یوپی‌اس Ablerex تایوان
  • شرکت مهندسی زی‌-نر نماینده رسمی یوپی‌اس و مبدل فرکانس‌های Riello ایتالیا
مرکز پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین مشتری
  شکایات مشتریان
فرم شکایت مشتری
  مرکز دانلود شرکت مهندسی زی-نر مرکز دانلود
دانلود اطلاعات محصولات
  اطلاعات تماس با شرکت مهندسی زی-نر تماس با ما
اطلاعات تماس
 
دعوت به همکاری و استخدام در شرکت مهندسی زی-نر
  انواع یوپی‌اس؛ مزایا و معایب هر یک از آنها
اختلاف نظرهای بسیاری در بازار یوپی‌اس درباره انواع مختلف و مشخصات (مزایا و معایب) هر یک از آنها وجود دارد. تنوع یوپی‌اس در بازار و مشخصات خاص هر یک از آنها یک سر درگمی را برای کاربران این نوع تجهیزات در تصمیم‌گیری درست به دنبال داشته است. بخش زیادی از این سردرگمی به خاطر مشخص نبودن نقطه تمایز این تجهیزات برای کاربران عام است. برای مثال این یک باور تقریباً همگانی است که تنها دو نوع یوپی‌اس با عناوین Standby UPS و on-line UPS وجود دارد. ولی واقعیت این است که این دو عنوان معروف نمی‌توانند بازگوکننده مشخصات تمامی انواع یوپی‌اس‌های موجود در بازار باشند.ادامه مقاله...
      چرا به یوپی‌اس نیاز داریم؟
قطع ناگهانی برق باعث اختلال در اکثر فعالیت‌های تجاری شده و در برخی موارد امکان ادامه آن را کاملاً از بین می‌برد. شرکت‌های بسیاری را می‌توان نام برد که در اثر پیامدهای حاصل از قطع برق ورشکست شده‌اند. تنها قطع برق شهر اثرات مخرب به همراه ندارد، بسیاری از دستگاه‌های الکتریکی نسبت به نارسائی‌هایی مانند افت لحظه‌ای ولتاژ، افت طولانی مدت ولتاژ، ولتاژهای لحظه‌ای بالا، نویز و تغییرات فرکانس در منبع تغذیه خود حساس هستند. به اینگونه بارها اغلب ”بارهای حساس“ گفته می‌شود زیرا عملکرد مداوم آنها برای فعالیت تجاری یک شرکت، حائز اهمیت است.ادامه مقاله...
 
سمینار آموزشی یو پی اس و باتری شیراز  

برگزاری سمینار آموزشی در شیراز
به دعوت دانشگاه علوم پزشکی شیراز سمینار آموزشی یک‌روزه با موضوع یو‌پی‌اس و باتری با حضور 167 نفر از کارشناسان فناوری‌ اطلاعات کلیه زیر‌مجموعه‌های دانشگاه در سطح استان فارس توسط شرکت مهندسی زی‌نر در شهر شیراز برگزار گردید.
ادامه خبر...

      زی-نر در یک نگاه
شرکت مهندسی زی-نر در سال 60 در زمینه برق، الکترونیک و کامپیوتر فعالیت خود را آغاز نمود؛ مشکلات برق شهر در دهه 60، منجر به طراحی و تولید محافظ الکترونیکی شد. با توسعه کاربرد کامپیوتر، نیاز به یک سیستم برق اضطراری احساس شد لذا اولین یوپی‌اس آفلاین ایرانی با برند زی-نر طراحی و تولید شد. در سال 73 انجمن سازندگان یوپی‌اس با مشارکت این شرکت، تأسیس گردید.  واحد بازرگانی در ابتدا به منظور تأمین قطعات موردنیاز خط تولید ایجاد و سپس فعالیت خود را در زمینه واردات انواع یوپی‌اس صنعتی، باتری یوپی‌اس و دیزل‌ژنراتور گسترش داد.
 
دوره آموزشی پرسنل فعال در شرکت ارتباطات زیرساخت   آموزش پرسنل شرکت زیرمجموعه ارتباطات زیرساخت
دوره آموزشـی یوپی‌اس و باتری با حضور هفده نفر از پرسنل شرکت زیـرمجموعه ارتباطات زیرسـاخت ایـران از تـاریخ یـازدهم مرداد ماه سال جاری به مدت پنج روز در محل دفتر مرکزی و انبار شـرکت مهندسـی زی-نر بـرگزار گردید.
ادامه خبر...