از اعتماد شما به شرکت مهندسی زی-نر سپاسگزاریم و متشکریم که شرایط گارانتی یو پی اس و باتری را با دقت مطالعه می‌فرمائید.

شرکت مهندسی زی-نر ارائه‌دهنده تجهیزات برق اضطراری با کیفیت بالا و منطبق با برترین استانداردهای کیفی دنیا می‌باشد؛ لطفاً در برقراری شرایط ایده‌آل نگهداری برای یو پی اس و باتری های خود نهایت دقت را بعمل آورده و اصول درج‌شده در دفترچه راهنمای آنها را با دقت مطالعه و مراعات فرمائید؛ تنها در اینصورت است که می‌توانید در دراز مدت از این تجهیزات به خوبی استفاده نمائید.

توصیه‌ها

یو پی اس و باتری تجهیزاتی به شمار می‌آیند که نصب و راه‌اندازی آنها، نیاز به آموزش تخصصی و دانش فنی دارد؛ بر این اساس لازم است تا عملیات نصب و راه‌اندازی توسط کارشناس یا تکنسین آموزش دیده انجام شود.
به منظور راه‌اندازی و استفاده از دستگاه مطابق "استاندارد" و "موارد ذکر شده در دفترچه راهنمای کاربر" عمل نمائید؛ همچنین می‌توانید به صورت رایگان از مشاوره تلفنی کارشناسان فنی ما بهره‌مند شوید.
گارانتی شرکت مهندسی زی-نر شامل مواردی است که در دوره گارانتی، در اثر خرابی قطعات، اشکالات ناشی از تولید و در شرایط عادی استفاده رخ داده باشد.
کارت گارانتی بدون مهر، امضاء و هولوگرام شرکت مهندسی زی-نر، فاقد اعتبار می‌باشد.
مخدوش شدن اطلاعات کارت گارانتی، باعث ابطال ضمانت محصول می‌گردد.
لطفاً در حفظ و نگهداری از کارت گارانتی کوشا باشید.

محصولاتی که شامل ضمانت می‌شوند

کلیه تجهیزات ارائه‌شده از جمله یو پی اس، باتری سیلد اسید، سوئیچ خودکار، شارژر و... توسط شرکت مهندسی زی-نر حداقل به مدت یک سال از تاریخ خرید تحت پوشش ضمانت تعمیر و تعویض قرار خواهند داشت. شرایط مطرح شده در خصوص موارد ضمانت تنها شامل محصولاتی است که دارای ضمانت‌نامه معتبر با مهر، امضاء و هولوگرام شرکت مهندسی زی-نر بوده و اساس شرایط گارانتی ذکر شده طبق ضوابط گارانتی شرکت‌های تولید‌کننده می‌باشد.

موارد ابطال ضمانت دستگاه

• انجام نصب، راه‌اندازی یا تعمیرات توسط افراد متفرقه بجز نمایندگان و کارشناسان فنی شرکت مهندسی زی-نر
• صدمات ناشی از ضربه، سقوط، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت، گرد و غبار شدید، رعد و برق، حوادث طبیعی و تخریب عمدی
• صدمات ناشی از اتصال مصرف‌کننده‌ها و تجهیزات ناسازگار یا معیوب به دستگاه (تجهیزات ناسازگار در دفترچه راهنمای کاربر ذکر شده‌اند.)
• مسدود شدن مسیر تهویه دستگاه بر اثر قراردادن هرگونه شیء خارجی
• دما و رطوبت محل نصب در صورتی که خارج از محدوده مجاز ذکر شده در دفترچه راهنمای کاربر باشند.
• استفاده نادرست و خارج از استانداردهای ذکرشده در دفترچه راهنمای کاربر
• نصب دستگاه در فضاهای عمومی و قابل دسترسی آسان
• مخدوش بودن شماره سریال دستگاه یا عدم تطابق شماره سریال دستگاه با شماره سریال مندرج در کارت گارانتی
• گارانتی، فقط شامل دستگاه بوده و شامل قطعات جانبی و لوازم مصرفی نمی‌شود.
• چنانچه پس از بررسی و تست فنی، کارشناسان شرکت، مورد خرابی دستگاه را خارج از شرایط گارانتی تشخیص دهند، کارت گارانتی باطل و تعمیر دستگاه صرفاً با اخذ هزینه انجام می‌گردد.

موارد ابطال ضمانت باتری

• نصب باتری های غیرهمسان از نظر برند و ظرفیت
• صدمات ناشی از ضربه، سقوط، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت، گرد و غبار شدید، رعد و برق، حوادث طبیعی و تخریب عمدی
• دما و رطوبت محل نصب در صورتی که خارج از محدوده مجاز ذکر شده در اطلاعات فنی باتری باشند.
• استفاده نادرست و خارج از استانداردهای درنظر گرفته شده توسط کارخانه سازنده

• آسیب دیدن باتری در اثر کاهش یا افزایش بیش از اندازه ولتاژ و جریان (در صورتی که دستگاه متصل به باتری، متعلق به شرکت مهندسی زی-نر نباشد.)

• لرزش، تنش‌های مکانیکی مغناطیسی و الکتریکی شدید در اثر قرارگرفتن باتری نزدیک موتورهای دوار و ژنراتورها
• دشارژ باتری با جریان زیاد و خارج از محدوده تعیین‌شده توسط کارخانه سازنده
• تعداد دفعات شارژ و دشارژ بیش از حد مجاز و خارج از محدوده تعیین‌شده توسط کارخانه سازنده
• عدم نصب باتری ظرف مدت حداکثر سه ماه از تاریخ تحویل به مشتری
• نصب باتری در فضاهای عمومی و قابل دسترسی آسان

زمان ضمانت دستگاه

زمان ضمانت دستگاه مدت زمانی است که دستگاه در صورت آسیب‌دیدگی با هزینه شرکت مهندسی زی-نر تعمیر می‌گردد؛ مدت زمان تعیین شده برای ضمانت دستگاه، حداقل ۱۲ ماه از تاریخ خروج دستگاه از انبار شرکت مهندسی زی-نر می‌باشد. این مدت بر اساس توافق با مشتری قابل افزایش خواهد بود.

زمان خدمات پس از فروش

زمان خدمات پس از فروش مدت زمانی است که دستگاه در صورت آسیب‌دیدگی با هزینه مشتری حمل و تعمیر می‌گردد.؛ مدت زمان تعیین شده برای خدمات پس از فروش ۱۰ سال از تاریخ خروج دستگاه از انبار شرکت مهندسی زی-نر می‌باشد.

ضمانت تعمیر

ضمانت تعمیر مدت زمانی است که دستگاه در صورت آسیب‌دیدگی مجدد پس از تعمیر، با هزینه شرکت مهندسی زی-نر تعمیر می‌گردد؛ این مدت برای کلیه دستگاه‌ها، شش ماه پس از تاریخ اولین تعمیر می‌باشد. ضمانت تعمیر تنها برای قسمت آسیب‌دیده دستگاه بوده و سایر قسمت‌های آن را شامل نمی‌شود.
در صورت بروز حوادث غیرمترقبه یا عدم امکان تعمیر و ارائه خدمات، مدت زمان ضمانت تعمیر قابل افزایش خواهد بود.
مدت زمان تعیین شده برای ضمانت تعمیر، از تاریخ اولین تعمیر محاسبه می‌گردد؛ به عنوان مثال اگر پس از چهار ماه از زمان اولین تعمیر، دستگاه مجدداً برای تعمیر همان قسمت، تحویل مرکز خدمات شود، پس از تعمیر مجدد مشمول ضمانت تعمیر جدید نشده و مدت زمان باقیمانده ضمانت تعمیر دو ماه خواهد بود.

شرایط تعویض برد دستگاه

در صورتی که برد دستگاه آسیب‌دیده غیرقابل تعمیر باشد، در طول زمان ضمانت، هزینه تعمیر و تعویض برد، برعهده شرکت مهندسی زی-نر خواهد بود و در زمان خدمات پس از فروش هزینه تأمین و تعویض برد بر عهده مشتری است.

موارد خاص تعویض دستگاه

در صورت توقف تولید دستگاه و یا زمانی که قطعات خاصی از آن به دلایل غیرمعمول در دسترس نباشد، در طول زمان ضمانت دستگاه، شرکت مهندسی زی-نر مؤظف است با هزینه خود، دستگاه مشابه دیگری را به مشتری تحویل دهد؛ در صورتی که این امر در زمان خدمات پس از فروش رخ دهد، با توافق طرفین و با اعمال تخفیف ویژه توسط شرکت مهندسی زی-نر، دستگاه مشابه دیگری به مشتری تحویل می‌شود.
در موارد منجر به تعویض دستگاه می‌بایست دستگاه آسیب‌دیده به همراه جعبه و کلیه محتویات آن (کابل‌های رابط، CD، بروشور، راهنمای کاربر و...) تحویل مرکز خدمات شود در غیراینصورت هزینه آنها از حساب مشتری کسر می‌گردد.
شرکت مهندسی زینر | یو پی اس زینر، باتری زینر

شرکت مهندسی زی-نر (سهامی خاص)

نشانی دفتر مرکزی: تهران خیابان انقلاب (ضلع جنوب) بین خیابان استاد نجات‌الهی (ویلا) و میدان فردوسی شماره ۸۱۲ طبقه ۴   کدپستی: ۱۱۳۱۸۶۳۷۳۵

اطلاعات تماس

ایمیل: info@zenerco.com
کانال تلگرام: zenerengco@
صفحه اینستاگرام: zenerengco@

دسترسی سریع

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه ۰۸:۰۰ تا ۱۶:۳۰
پنج‌شنبه ۰۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰
شرکت مهندسی زی-نر (سهامی خاص) تأسیس ۱۳۶۰ از با سابقه‌ترین شرکت‌ها در حوزه صنعت برق و الکترونیک در ایران می‌باشد. ما رنج گسترده‌ای از محصولات در زمینه تولید، کنترل و مدیریت توان الکتریکی شامل انواع یو پی اس آنلاین، آفلاین و لاین اینتراکتیو، یو پی اس تک فاز و سه فاز از خانگی و اداری تا پزشکی و صنعتی، باتری سیلد اسید، سیستم‌های توزیع و انتقال، سیستم‌های مانیتورینگ، سنسور و تجهیزات مرتبط با آنها را ارائه می‌نمائیم. شرکت مهندسی زی-نر با تأمین تجهیزات با کیفیت و با قابلیت اطمینان بالا در کنار بکارگیری بیش از ۶۰ پرسنل متخصص و باتجربه سعی در ارائه خدمات فنی و پشتیبانی مطلوب به منظور جلب رضایت خاطر و اطمینان مشتریان خود از بابت عملکرد بدون وقفه تجهیزاتشان را دارد. همکاران ما در واحد بازاریابی و فروش و واحد پشتیبانی و خدمات فنی، آماده ارائه مشاوره در انتخاب، طراحی، اجرا و پیاده‌سازی سیستم‌های برق بدون وقفه و ارائه راه‌حل‌های اختصاصی در این زمینه می‌باشند. ما علاوه بر تولید انواع یو پی اس تک فاز، یو پی اس سه فاز و باتری سیلد اسید با برند Zener، نمایندگی رسمی و انحصاری یو پی اس Riello ایتالیا، یو پی اس Ablerex تایوان، باتری سیلد اسید Rocket و Newmax کره‌جنوبی، باتری سیلد اسید Interberg اسپانیا و باتری سیلد اسید Starway چین را نیز داریم.
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت مهندسی زی-نر (سهامی خاص) می‌باشد.
COPYRIGHT © 2024
مجری وب‌سایت: توسعه فناوری همراد گستر آسیا